Parolamı Unuttum

E-Katalog

Sıkça Sorulan Sorular


 • Misedor’a Üye olma Koşulları nelerdir ?

Misedor Organizasyonunda yer alabilmek için; Sizlere iş teklifinde bulunan, Misedor Aktif Girişimcilerden herhangi birisinin Referans Numarası ile sisteme kaydolmanız yeterlidir.
Eğer kimse tarafından iş teklifi almadıysanız, Misedor Şirketine kendi gayretleriniz ile ulaştıysanız şirketten Referans numarası alabilir ve şirket altına kayıt yaptırabilirsiniz.

 • Misedor’un bünyesinde Şirket altında direkt üye olmamın bana avantajları nelerdir? Ekip Koçu eşliğinde yapılan üyelikler daha mı avantajlıdır ?

Misedor’un bünyesinde Misedor Şirketinin direkt altında ve Ekip Koçunuz olmaksızın yapacağınız üyelik işlemi çok avantajlı olmayabilir. Bunun yerine Misedor Şirketi altında Ekip Koçu Referans numarası ile yapacağınız üyelikler daha avantajlı olacaktır. Çünkü Ekip koçunuz birebir sizinle ilgilenmek, toplantılarınıza katılmak, ürünlerin kullanım talimatlarını size öğretmek ve para kazanmanız için yol göstermek–size bizzat yardım etmek durumundadır. Oysa Şirketin direkt altında gerçekleştireceğiniz üyelikler ile bu birebir yardım ve dayanışmadan mahrum kalır, yalnız çalışmak durumunda olursunuz.

 • Misedor’a kayıt yaptığım üyelerimi nasıl görebilirim, grubumu nasıl takip edebilirim ?

Tüm Misedor Üyeleri alt gruplarına dahil olan tüm üyeleri kendi sayfalarından görebilir, kimlerin ne zaman sipariş verdiğini ve yansıyan Puanları takip edebilir. Ayrıca Grubunuzdan veresiye olarak alış-veriş yapan üyelerinizi de görebilir ve ödeme durumlarını takip edebilirsiniz. Alt Grubunuz ile mail adresi ya da telefonla iletişim kurup, bilgi paylaşımında bulunabilir, grubunuzu büyütebilirsiniz.

 • Misedor Üyeliğim yapılırken T.C. NO istenmesinin sebebi nedir ?

Misedor Satış Sisteminde Yapılan işin tamamen yasal olabilmesi için fatura kesilmesi gerekmektedir. Misedor üyelerine T.C. Numarası olmadan fatura kesilmesi olanak dahili değildir, T.C. NO bu nedenle alınmaktadır.

 • Misedor Üyeliğim yapılırken Banka hesap numaram neden istenmiştir ?

Sizlerden alınan sizlere ait banka hesap numaraları, Kişisel ya da Grup olarak yapılan cirolardan hakedilen priminizin sizin hesabınıza aktarılması içindir.

 • Kredi Kartımdan ödeme yaparken bilgilerimi birileri görebilir mi, Kart ile çalışmak gerçekten güvenli mi ?

128 bit SSL güvenlik sistemiyle çalışan Misedor Marketing Sistem tamamen güvenilir bir ödeme şeklini sizlere sunmaktadır. Kart ve özel bilgileriniz firma veya banka çalışanları dahil hiç kimsenin eline geçemez ve Sistem paranızı otamatik olarak çeker. Gerek kişisel bilgileriniz, gerekse kredi kartı bilgileriniz hiçkimsenin göremeyeceği bir sistem ile hazırlanmıştır. Misedor sitesinde ve Misedor Sisteminde en üst güvenlik donanımı kullanılmakta ve güvenliğiniz maximum düzeyde sağlanmaktadır.

 • Misedor’ da nasıl sipariş verebilirim ?

Ürün siparişinizi çeşitli yollardan verebilirsiniz. Telefonla sipariş verilebilir, Fax yoluyla istediğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Web sitemizden şifre ve Aktif girişimci kod numaranızı kullanarak sipariş verebilirsiniz. 18 Puan ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eğer siparişleriniz 18 Puan Değerinden daha az ise ortak sipariş yöntemi ile yine kargo bedeli ödemeden sipariş verebilirsiniz. Ürünler kapınıza kadar güvenle teslim edilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır.

 • Misedor’da vermiş olduğumuz siparişleri farklı bir adrese yönlendirebiliyor muyuz ?

Misedor siparişinizin farklı adres yönlendirmesini yapabilirsiniz. Fakat yönlendirme tek bir seferlik olacaktır. Diğer zamanlarda fatura adresinize gelecektir. Misedor siparişinizi yönlendirdiğiniz adrese faturanız da gidecektir. Yönlendirme yaptığınız adres müşteriniz ise bunu göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

 • Misedor’un Banka Hesap Numaraları nelerdir?

Akerman Posta Çeki Hesap No Akerman Tem. Koz. San. Tic. Ltd. Şti adına; 551 79 98
İş Bankası Şube No : 1138 Hesap No : 470427

 • Misedor ürünlerini toptan aldığım zaman extra indirim alabilir miyim ?

Misedor Bağımsız İş Fırsatlarına Üye Olan Fertler; istediği kadar ürünü Üye Alış fiyatı üzerinden alma ve Üye satış fiyatı üzerinden satma hakkına sahiptir. Ayrıca Misedor Üyeleri satın alınan ürünlerden Prim ve Promosyon alma hakkına da sahiptir. Dönem dönem Misedor Üyelerinin tümüne geçici ek indirimler de uygulanabilir fakat; bunun haricinde extra bir indirim söz konusu değildir.

 • Misedor ürünlerinde değişim yapma hakkım varmıdır, koşullar nelerdir ?

Misedor Üyeleri, Misedor Markalı Ürünlerden ( temizlik ürünleri, cilt bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri,
saç bakım ürünleri, ağız bakım ürünleri, bambu textil ve mikrofiber temizlik bezleri) garanti kapsamında olup, hasarlı teslimat yapılırsa ve üründen memnun kalınmazsa, 15 gün içerisinde ürünü yenisi ile ya da istediği başka bir ürün ile değiştirme hakkına sahiptir. Misedor Markalı Emitasyon Takılar ise 15 günlük garanti kapsamında olup; hasarlı teslimatlarda ürünü yenisi ile değiştirme ya da istediği başka bir ürün grubu ile değişim yapma hakkına sahiptir. Parfümlerde, kozmetik ürünlerinde, ince bayan çoraplarında değişim hakkı bulunmamaktadır (Açılmış,kullanılmış ürünler kesinlikle kabul edilmeyecektir.)Tüm değişimler fatura ile yapılacaktır, faturasız ürün değişimi kesinlikle yapılmayacaktır, fatura gönderim tarihi baz alınarak işlemler yapılacaktır.

 • Misedor’ da kargo bedeli ödememek için ne yapmalıdır, sipariş sınırı varmıdır ?

Kargo bedeli ödememek için sınır; 18 Puan Değeri olarak belirlenmiştir.18 Puan Değeri altında sipariş giren kişi 8 TL kargo ücreti ödemek durumundadır. 

 • Misedor’ da sipariş verdiğim zaman kargom bana kaç günde ulaşır ?

Misedor Ürünlerinden sipariş ettiğiniz zaman İstanbul sınırları içerisinde iseniz; ortalama 2 iş günü, eğer İstanbul sınırları dışından sipariş verdiyseniz ortalama 3 iş günü içerisinde kargonuz güvenle teslim edilecektir.

 • Misedor Ürünlerimi kargo hasarlı getirdi, ne yapmalıyım ?

Misedor üyeleri kargo teslimatlarını bizzat kendileri almak ve kontrollerini yapmak durumundadır. Hasarlı yada sorunlu giden ürün bildirimleri kargo elemanı kapıda iken ve kargo elemanının gözetiminde tutanak tutturularak tesbit edilmelidir ve de bu durum resmileştirilmelidir. Aksi halde hasarlı yada sorunlu ürün bildirimleri dikkate alınmayacaktır.

 • Misedor hangi kargo şirketi ile çalışmaktadır ?

Misedor sizlere özel hizmet sunan bir firmadır. Ürünlerinizi sizlere ulaştırmada, çağın en hızlı ve güvenilir kargo şirketlerinden biri olan Aras Kargo ile çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizler için daima birinci planda gelmektedir.

 • Ben evde yokken Misedor Kargom gelmiş, daha önceden haber alabilir miyim ? Kargo geri gittiğinde ne yapmalıyım ?

Misedor sizlere özel hizmet sunan bir firmadır. Kargonuz teslim edileceği gün cep telefonunuza teslimat yapılacağına dair uyarı mesajı mutlaka gelecektir.Teslimat mesajını aldığınız gün evde kalıp kargonuzu beklerseniz, kargonuzun geri gitme durumu oluşmayacaktır.

 • Misedor’ da nasıl Para Kazanabilirim ?

Misedor’da ilk olarak müşterilerinize yaptığınız ürün satışları üzerinden para kazanabilirsiniz. Ürünlerin alış fiyatı ile perakende satış fiyatı arasındaki fark sizin kazancınızdır. Sizlere önerilen perakende satış karı ortalama % 30 ila % 40 arasında olacaktır. Dönemsel Misedor Üyelerine Özel yapılan ek indirimler ile satış karı oranlarınızı daha da arttırabilirsiniz.
Misedor ‘dan satın aldığınız bütün ürünlerde Puan Değeri (PD) vardır ve sizler oluşan bu puanlar üzerinden mükemmel primler kazanırsınız. Ürün satışlarına dayalı olarak, aylık puan birikimlerinden elde ettiğiniz Performans Pirimleri , Üyelik ek Primleri, yanısıra İkramiye ve ödüller ikinci bir kazanç şeklinizdir ve karlılığınızı çok yüksek oranlarda arttırabilir.
Grubunuzla birlikte bir ay içerisinde işinizi desteklemek amacı ile satın aldığınız ürünlerin toplam Puan Değeri (PD), o ay içindeki performans pirim yüzdenizi belirler.
Performans pirim kazancı yalnızca kişisel ürün satın alımına dayanmaz, bu işe kazandırdığınız üyelerin satın aldıkları ürünlerde hesaba dahil edilir.
Yüzdelik performans pirimleri % 6 dan başlar, % 8 , % 10-12-14-16-18-20- %22, % 24 ve üzeri seviyelere doğru çıkar. Her basamakta farklı primler kazanır, mükemmel ödüllerin sahibi olursunuz. Misedor’da kazanacağınız paraya sizler de çok şaşıracaksınız.
Misedor’ da Prim alabilmek için en az kaç üyemizin olması gerekir?
Misedor da Prim alabilmeniz için en az % 6 seviyesinde bulunmanız gereklidir. Bu seviyeye tek başınıza da çıkabilirsiniz, Grup puanı ile de ulaşabilirsiniz. Önemli olan kişi sayısı değil, oluşturduğunuz Puan Değeridir.

 • Misedor Şirketinin Kurucuları Türk Müdür ?

Misedor % 100 Türk sermayesi İle Kurulmuş Gerçek ve Kaliteli bir Türk Firmasıdır. Misedor Şirket Kurucularının tamamı % 100 Türk Olup, Türkiye’ de ikamet etmektedir. Yanısıra Misedor Bir Aile Firmasıdır. Şirket Bünyesinde Aile dışından ortak bulunmamakla beraber, yabancı uyruklu ortağı kesinlikle yoktur.

 • Misedor Ürünleri Nerede Üretilmektedir ?

Misedor markalı Ürünler Türkiye’ de Üretilmektedir.

 • Misedor Ürünleri Hangi Kalite Belgelerine Sahiptir ?

Temizlik Ürünleri; T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün izni ile üretilmiş; Türk Standartları Enstitüsü ( TSE ) Tarafından uygunluk Belgesi ile ve Dünya Standartlarında kaliteye haiz oldukları için tüm dünyada geçerli olan Kalite Belgeleri ile belgelendirilmiş ürünlerdir.
Tekstil grubundaki Mikrofiber temizlik Bezlerinin kalitesi tüm dünyada geçerli olan;
TÜV – ISO 9001 – ISO 14001 kalite belgeleri ile teccillenmniş olup, ayrıca TÜV sertifikasına sahip özel üretimlerdir.

 • Misedor Takıları kararma ve solma yapar mı? Takıların garantisi var mı ?

Misedor Takıları Emitasyon takılardır. Olumsuz koşullara maruz kaldıklarında deforme olabilirler. Nedir Bu Olumsuz Koşullar; Misedor talkılarını direkt olarak ve uzun süreli parfüm, kolonya, krem, losyon ve her türlü deterjan, sabun, sıvı sabun,şampuan ile temas ettirmek orjinalliğini bozabilir. Aynı zamanda çok fazla su ile temas ettirmek de buna dahildir. Misedor takılarını sürekli cildiniz ile temas ettirmek, onları hiç çıkarmamak, uzun süreli vücut teri ile temasını oluşturmak, takılar ile uyumak-banyo yapmak da takıların orijinal kaplama ve rengine zarar verecektir. Özellikle bazı vücut tiplerine bağlı olarak, insan vücudunun salgıladığı yüksek ter asitleri ve yağ, takıların rengini çok hızlı değiştirebilir. Emitasyon takıların hiçbir bijuteri ya da mağazada olmadığı gibi, Misedor’ da da garantisi mevcut değildir.

 • Misedor Takılarını daha uzun ömürlü ve orjinaline yakın nasıl kullanabilirim ?

Misedor Takıları Emitasyon takılardır. Olumsuz koşullara maruz kaldıklarında deforme olabilirler, bu nedenle olumsuz tüm koşullardan uzak tutmalısınız. Takılarınızı sadece aksesuar amaçlı takıp sonrasında mutlaka çıkarmalısınız. Çıkardığınız takınızı vücut teri-yağı ve kirinden kuru bir bez ile silerek arındırmalısınız. Sonrasında takınızı mutlaka ağzı kapalı olan bir kutu ya da benzeri bir ortamda muhafaza etmelisiniz. Böylelikle Misedor’dan aldığınız emitasyon takılarınızı orijinal haline yakın, uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Kurumsal
MİSEDOR Şirket Profili
MİSEDOR Olarak
Vizyonumuz

Kalite, Çevre ve
İş Güvenliği Politikalarımız


Markalarımız
MisDent
MissFemi
Dermamis
Felina
Naturaxin
Melisa
İş Fırsatları
Misedor Aktif Girişimci
İş Fırsatları

Misedor Aktif
Kazanımları
Elit Klüp Kazanımları
Güvenli Alış-Veriş
Gizlilik Politikası
Fiyat ve Teslimat
Kullanım / Şartları
Üyelik Sözleşmesi
Sıkça Sorulan Sorular
Yasal Uyarı
Copyright © misedor.com.tr. Tüm hakları saklıdır.
misedor.com.tr online alışveriş sitesinde yer alan tüm metin
resim ve içeriklerin telif hakları AKERMAN Temizlik
Kozmetik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ne aittir. aittir.
Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz olarak
kullanılamaz ve kopyalanamaz.
Bizi Takip Edin
instagram facebook
twitter